Paweł Kołodziejczyk, fotograf

Nazywam się Paweł Kołodziejczyk, a fotografia jest moją wielką pasją. Dzięki temu każdy nowy kadr i każda kolejna sesja sprawia mi ogromną przyjemność i powoduje uśmiech na twarzy.

Fotografowanie, a także oglądanie zdjęć uwielbiałem od dziecka, jednak dopiero kilka lat temu stałem się posiadaczem mojego pierwszego, bardziej profesjonalnego aparatu, dzięki czemu powyższą pasję (jak również siebie) mogłem dalej rozwijać. Z czasem pojawiły się kolejne, nowe obiektywy i dodatkowy sprzęt, a dzięki temu również nowe możliwości i ta wspaniała przygoda trwa do dnia dzisiejszego i raczej nie będzie miała końca.

Uwielbiam fotografować ludzi i towarzyszące im piękno i emocje. Kobiety – dzięki którym otaczający nas świat staje się jeszcze piękniejszy, a także dzieci – beztrosko patrzące na świat swoimi uśmiechniętymi i pełnymi nadziei oczami.

Podczas fotografowania wciąż towarzyszą mi słowa Imogen Cunningham, które na dzień dzisiejszy sprawdzają się w 100% i mam nadzieję, że będą sprawdzały się jeszcze przez długi czas…

„Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow.”

Imogen Cunningham

co oznacza:

„Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro.”

Prywatnie – mam nieco ponad 30 lat, mieszkam w Warszawie i jestem szczęśliwym mężem oraz tatą wspaniałej córeczki.

Pozdrawiam i do zobaczenia na sesji!

Paweł Kołodziejczyk